رزومه شرکت

رزومه شرکت

رزومه شرکت
1398/9/24
0 نظر

صفحه : 1 از 2

 

توليدكننده انواع دوك هاي نساجي و قطعات پلاستیکی

شركت نوآور بوبين البرز

« بسمه تعالي»

 

" شرکت نوآور بوبین البرز اولین تولید کننده دوکهای مشبک رنگرزی چهار و شش تیکه در ایران ”

شرکت نوآور بوبین البرز در سال1381 تاسیس و عمده فعالیت خود را در تولید انواع دوکهای نساجی آغاز کرد . در حال حاضراین شرکت با تولید انواع دوکهای مشبک ، تابندگی ، تکسچره و مخروط جهت نخ های فیلامنتی و دوکهای مشبک ، اپن اند و فروزانجهت نخ های پنبه ای و سایر قطعات وابسته به صنعت نساجی ، بزرگترین شرکت تولیدی قطعات نساجی در ایران می باشد که در صدد تامین نیازهای مشتریان بوده و با توجه به داشتن واحد ساخت و قالبسازی ، توانایی ساخت قالب و تولید انبوه قطعات سفارشی را در کوتاه ترین زمان ممکن را دارا می باشد که افتخار همکاری با شرکتهای بزرگ و نامی نساجی کشور را در کارنامه خود دارد .

این شرکت با در نظر گرفتن علم نوین طراحی و قالبسازی موفق به تولید دوک مشبک چهار و شش تکه شده است که این نوع دوک به علت نداشتن پلیسه در هیچ یک از خطوط جدایش و دارا بودن سوراخهای یکسان و منظم در تمام سطح دوک ، یکنواختی در رنگرزی ایجادمی نماید .

با توجه به بازار ایران و اهمیت رقابت در تولید نخ های تکسچره این شرکت با رعایت استاندارد های کیفی ، از هزینه های مکرر و ضایعات شدن نخ ها جلوگیری نموده و همچنین با توجه به ضرورت بالانس بودن این دسته از قطعات با استفاده از ترفند های قالب سازی شرایطی را فراهم نموده است که این محصولات به هیچ عنوان مشکلی از این بابت نداشته باشد و قابلیت استفاده در بالاترین سرعت را دارا باشند. این نوع دوکها جهت استفاده در دستگاه هاي SSM ، Him son ، Bar Mag ، ICBT ، RIETER و ... می باشد.

ما توانسته ايم با شناخت بازار ایران در خصوص اهمیت برگرداندن انواع نخ با تکنولوژی شوایتر شرایط توسعه این محصول را فراهم نموده و تمام سایزهای مصرفی در ایران را توليد نمايمو همچنین با توجه به ضرورت بالانس بودن این دسته از قطعات این شرکت با استفاده از ترفند های قالب سازی شرایطی را فراهم نموده است که این محصولات به هیچ عنوان مشکلی از این بابت نداشته باشد و به دلیل بالانس بودن ، قابلیت استفاده در بالاترین سرعت را دارا می باشد

با در نظر گرفتن نیاز مشتریان در خصوص ست شدن نخ های تاب که می بایست داخل دیگ اتوکلاو قرار گیرد ، این شرکت موفق به فراوری نوعی مواد پلاستیک شده است که استفاده از این مواد جهت تولید قطعات مصرفی در خطوط تابندگی ، این امکان رامی دهد که دوک ها قابلیت تحمل فشار نخ در دمای 130 درجه سانتی گراد فیکسر را داشته باشند

 

تولیدات این شرکت به قرار زیر است:

·        دوک های مشبک :

این نوع دوک به علت دارا بودن سطح مقطع دایره در تمام سوراخهای سطح دوک ، یکنواختی در رنگرزی ایجادمی نماید و قابلیت رنگ کردن و همچنین ست کردن نخ های پلی استر فیلامنتی ، های فیلامنت ، میکرو ، FDY (full drown yarn ) کاملا کشیده شده ، DTY ( drown textured yarn ) نخ های تکسچره ، ATY ( air textured yarn ) نخهای ایر تکسچره ، پلی آمید ،پلی استر اسپان ، پنبه ، ویسکوز و مخلوط را دارا می باشد .

 

 

 

1)       دوک 29 سانتی مشبک.

 

2)      دوک 23 سانتی مشبک

 

3)      دوک 17 سانتی مشبک

 

 

·        دوک های تابندگی :

·        این نوع دوک جهت استفاده در دستگاه های TFO مورد استفاده قرار می گیرد ، که قابلیت تحمل دمای 130 درجه سانتی گراد فیکسر را دارا میباشد

 

1.       دوک 23 سانتی فادیس

2.       دوک 22.5 سانتی فادیس

3.       .دوک 17 سانتی تاب

·        دوک های مخروط :

این نوع دوک جهت استفاده در دستگاه های برگردان مورد استفاده قرار میگیرد ، که به دلیل بالانس بودن قابلیت استفاده در بالاترین سرعت را دارا می باشد.)

 

1.        دوک 29 سانتی مخروط

2.       دوک 26 سانتی مخروط

3.       دوک 23 سانتی مخروط

4.       دوک 17 سانتی مخروط

·        دوک های تکسچره :

این نوع دوک جهت استفاده در دستگاه های SSM ، Himson ، Barmag ، ICBT ، RIETER و ...مورد استفاده قرار می گیرد ، که به دلیل بالانس بودن قابلیت استفاده در بالاترین سرعت را دارا می باشد. "ما را

1.      دوک 29 سانتی aty

2.      دوک 29 سانتی dty

 

در پایان با آرزوی بهبود و شکوفایی در صنعتتولید کشور و امید به آینده ای روشن برای تمام کسانی که در این عرصه فعالیت دارند.

 

" ما را در یاری پیشبرد اهداف خود شریک بدانید "

 

 

 

 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر